Pozycja Statystyki WWW Opis Strony WWW Miniaturka
1

Ranking: 47 315

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: https://www.teleoptics.com.pl/produkty/akcesoria/zestaw-narzedziowy-tk-04

Nasza ocena: 6

Wykonując prace polegające na spawaniu kabli światłowodowych należy wykorzystywać specjalistyczne narzędzia. Zapewniają one precyzje działania konieczną przy łączeniu włókien światłowodowych. Zestaw narzędzi światłowodowych dostarczanych przez firmę Teleoptics zawiera stripery do usuwania warstw izolacyjnych, urządzenie do lokalizowania uszkodzeń oraz wkrętaki i cęgi. Uzupełnieniem zestawu są pałeczki do czyszczenia, specjalistyczne chusteczki oraz okulary ochronne. Pracownik posiadający taki zestaw narzędzi światłowodowych może sprawnie i bezpiecznie wykonać przygotowanie kabla do spawania. Narzędzia znajdują się w walizce z odpornego tworzywa. Przenoszenie narzędzi oraz ich wykorzystanie jest dzięki temu znacznie prostsze. Ułatwieniem w codziennej pracy instalatora jest również znajdująca się w zestawie informacja o kolorystyce poszczególnych włókien stosowanych w kablach światłowodowych.

Zestaw narzędzi do pracy z kablami światłowodowymi
2

Ranking: 45 211

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: www.mikro-nisza.pl

Nasza ocena: 6

Wszystkie najnowsze technologie, jakie posiadają wózki widłowe (Poznań) znajdziemy w pojazdach wewnątrzzakładowych dystrybuowanych przez firmę Emtor, specjalizującą się ponadto w ich serwisowaniu i wynajmie. Pojazdy czołowe elektryczne, unoszące, do kompletacji zamówień czy do obsługi dłużyc - te wszystkie modele proponowane są w konkurencyjnych przedziałach cenowych, wynajem krótko lub długoterminowy, pozwoli naszemu zakładowi, na uzyskanie dodatkowych oszczędności. Elektryczne wózki widłowe (Poznań - klienci biznesowi z tego miasta oraz całego regionu wielkopolskiego składają dużą liczbę zamówień) wykorzystywane są przede wszystkim do prac załadunkowych i transportowych wewnątrz zakładów, rzadziej na otwartych przestrzeniach. Zakłady chłodnicze, obiekty z regałami wysokiego składowania, rozlewnie czy firmy przemysłu motoryzacyjnego - omawiane rozwiązania, wybierane są prac, w takich miejscach.

Pomoc przy doborze wózków widłowych do firmy
3

Ranking: 33 456

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: http://www.kmbc.pl/silniki_elektryczne.html

Nasza ocena: 6

Firma Markor od blisko dwudziestu lat prowadzi sklep o nazwie Sonar, który dostarcza sprzęt wszystkim miłośnikom pływania po jeziorach i innych akwenach. Sprzęt ten to bowiem między innymi silniki do pontonów, jak też do większych łodzi. Posiadają one płynną regulację obrotów, dzięki czemu nie zużywają dużych ilości paliwa i są oszczędne. Silniki do pontonów mają też wbudowany wskaźnik naładowania akumulatora, działający w trzech trybach. Do kontrolowania silników służy uchwyt wykonany z tworzywa sztucznego, który został tak przygotowany, by był odporny na wszelkie oddziaływania temperaturowe i termiczne.

Silniki do pontonów oraz motorówek
4

Ranking: 15 916

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: www.mikro-nisza.pl

Nasza ocena: 6

Firma „Dandav” posiada w swojej bogatej ofercie także konstrukcje stalowe. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów można je montować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Dzięki posiadanej specjalistycznej maszynie, która służy do gięcia rur w różnorodne kształty firma ma możliwość wykonania nie tylko ładnych ale i oryginalnych projektów. Konstrukcje stalowe wykonywane są z rur albo profili ze stali ocynkowanej, lakierowanych lub nierdzewnych. Dzięki doświadczeniu pracowników i stosowaniu nowoczesnych urządzeń konstrukcje stalowe wykonane przez firmę „Dandav” trafią w gusta nawet najbardziej wymagającego klienta. W bogatej ofercie znajdują się także konstrukcje szklane autorskich projektów oraz wiele innych artykułów. Asortyment jest tak atrakcyjny, ze z pewnością każdy znajdzie produkt odpowiedni dla siebie. Ciekawą informacją jest fakt, że firma posiada rekomendację wydaną przez Instytut Techniki Budowlanej znajdujący się w Warszawie. Rekomendacja ta potwierdza zatem to iż firma ta jest rzetelnym kontrahentem biznesowym.

Rozwiązania uszyte na miarę potrzeb klienta.
5

Ranking: 14 886

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: http://kociołcenowy.pl

Nasza ocena: 6

W większości gospodarstw domowych, właściciele decydują się na nowoczesne kotły na paliwo stałe. Trzeba przyznać, że takie kotły Defro posiadają wysokie parametry techniczne i ich użytkowanie jest wygodne i nie wiąże się z żadnymi niedogodnościami. Jednym ze sklepów w przestrzeni internetowej, gdzie możemy nabyć najwyższej jakości kotły na paliwo stałe oraz kotły gazowe, jest sklep Kotły Cenowe. W ich asortymencie odnajdziemy też wszystkie potrzebne akcesoria do uruchomienia takich kotłów. W branży kotły Defro uważane są wyznacznik skuteczności i wytrzymałości, większość doradców z tego obszaru poleca właśnie takie kotły, dlatego, jeżeli zastanawiamy się nad zakupem lub wymianą kotła na paliwo stałe, to omawiane rozwiązanie z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę.

Różnorodny wybór kotłów na paliwo stałe
6

Ranking: 13 906

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: www.cramo.pl

Nasza ocena: 6

Żadna budowa nie obejdzie się bez dobrego sprzętu

Na żadnym placu budowy nie może zabraknąć ciężkiego sprzętu czy maszyn. Ułatwia to pracę i umożliwia uzyskanie trwałego efektu. CRAMO to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku europejskim w dziedzinie wypożyczania sprzętu i maszyn. W ofercie firmy znajdziecie Państwo nie tylko maszyny drogowe czy sprzęty ciężkie, ale także wibrator do betonu czy wiertarki udarowe. Wypożyczalnia CRAMO to rozwiązanie idealnie niewymagające inwestycji w sprzęt, który z czasem staje się nam nie przydatny. Świadczymy usługi wynajmu krótko i długoterminowego, co znacznie ułatwia i precyzuje pracę. Asortyment wypożyczanego sprzętu jest rozległy, od dużych maszyn po mniejsze urządzenia jak wiertarki udarowe. Wypożyczalnia to rozwiązanie zapewniające oszczędności i dobrą inwestycję.

wiertarki udarowe wypożyczalnia
7

Ranking: 419

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: www.mikro-nisza.pl

Nasza ocena: 6

Consulting SK jest hurtownią, w której sprzedaje się spawarki. Jest to firma, w której możemy być pewni, że kupujemy bez żadnego ryzyka. Firma działa w pełni legalnie co podkreśla wpis do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, która jest prowadzona przez Ministra Gospodarki. Możemy w hurtowni zakupić między innymi spawarki tig, obrotniki spawalnicze, sprężarki i kompresory, przecinarki plazmowe i inne. Spawarki tig jak również cały asortyment hurtowni możemy zakupić po bardzo atrakcyjnych cenach. W hurtowni prowadzone są poza tym promocje, a także możemy skorzystać z porad spawalniczych.

Spawarki Tig od Consulting SK
8

Ranking: 2 367

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: www.mikro-nisza.pl

Nasza ocena: 6

Nie czekaj i już teraz dowiedz się więcej o drukarkach 3D. Druk 3D jest znany w Polsce, dzięki czemu wiele firm może bez problemy tworzyć swoje prototypy. Wiele firm współpracuje z nami. Nasi klienci polecają naszą firmę swoim znajomym, dzięki czemu grono naszych klientów cały czas się powiększa. Druk 3D jest najbardziej znany z tego iż buduje prototypy. Nasza firma ma swoją siedzibę we Wrocławiu na ulicy Klecińskiej 125. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, która znajduje się na naszej stronie internetowej.

Najlepszy druk 3d w Polsce!
9

Ranking: 2 764

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: www.mikro-nisza.pl

Nasza ocena: 6

Poszukujesz najlepszej firmy, która zapewnia automaty vendingowe i usługi z nimi związane? PGV Zaprasza do zapoznania się z ofertą! Najlepszej klasy ekspresy Lavazza, urządzenia samo-sprzedające i produkty spożywcze mogą znaleźć się we wskazanym przez Ciebie miejscu i zapewnić użytkownikom dostęp do napojów i przekąsek. Ekspresy Lavazza przygotują najlepszą kawę, jaką kiedykolwiek piłeś! PGV posiada różne modele automatów - z łatwością dobierzesz taki, jaki najlepiej spełnia potrzeby Twojej instytucji. Firma PGV posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2011. Nigdzie indziej nie znajdziesz usług lepszej jakości.

Kawa o każdej porze dnia z ekspresu Lavazza
10

Ranking: 2 775

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: www.mikro-nisza.pl

Nasza ocena: 6

Połączenie wykwalifikowanej kadry z najnowszymi systemami technologicznymi przyczyniło się do sukcesu marki MK-Went. Zatrudniona kadra, która nieustannie doskonali swoje umiejętności, celem perfekcyjnego świadczenia usług jest najmocniejszą stroną firmy. Wentylatory dachowe cieszą się niesłabnącą popularnością wśród klientów indywidualnych, jak również podmiotów gospodarczych, które potrzebują warunków wentylacyjnych adekwatnych do prowadzącej działalności gospodarczej. Ich najwyższa jakość wykonania zapewnia długi okres eksploatacji. Wentylatory dachowe oraz pozostały asortyment marki został przedstawiony na stronie internetowej przedsiębiorstwa pod adresem www.mkwent.com.pl.

Wentylatory dachowe MK-Went
11

Ranking: 2 526

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www:

Nasza ocena: 6

Propozycja tlenowego cięcia stali

Zakład Budowy Urządzeń Spawalniczych "ZBUS" swoim klientom oferuje między innymi cięcie tlenem. Z całą ofertą można się dokładnie zapoznać na stronie internetowej tej firmy, czyli Zbus.pl. Tutaj między innymi jest zawartych więcej informacji dotyczącej usługi, jaką jest wspomniane już cięcie tlenem. Zakład Budowy Urządzeń Spawalniczych przekształcił się w 2004 roku z Zakładu Doświadczalnego Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach, który to działał nieprzerwanie od 1955 roku. Takie doświadczenie pozwala na wysoką jakość wykonywanych prac. Oprócz działań z zakresu produkcji, firma wykonuje także maszyn i urządzań a także sprzętu spawalniczego.

www.mikro-nisza.pl
12

Ranking: 2 863

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: www.vsg.com.pl

Nasza ocena: 6

Pomiar mocy wiatru do produkcji prądu

Vendor System Group to liczna grupa firm, które od kilkunastu lat zajmuje się odnawialnymi źródłami energii. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele usług, takich jak na przykład pomiar wiatru czy też analizy środowiskowe. Pomiar wiatru jest wykonywany przez specjalistów, którzy od wielu lat pracują w naszej firmie. Nasze dotychczasowe projekty mogą Państwo podziwiać na naszej stronie internetowej www.vsg.com.pl. Serdecznie zapraszamy do dzielenia z nami pasji związanej z odnawialnymi źródłami energii w szczególności jeśli chodzi o siłę wiatru.

http://vsg.com.pl/oferta/raporty-srodowiskowe/
13

Ranking: 2 071

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: palniki24.pl

Nasza ocena: 6

Palniki gazowe Satronic.

Sklep internetowy palniki24 to miejsce, gdzie możesz dokonać zakupu palników gazowych oraz olejowych, pomp olejowych palnikowych, transformatorów, a także części zamiennych do powyższych produktów. Jesteśmy przedstawicielami tak uznanych w tej branży producentów jak Satronic, Dungs czy Riello. Daje to gwarancję, że wszystkie oferowane przez nas wyroby cechuje najwyższa jakość wykonania. Te same standardy dotyczą również obsługi klienta - nasi eksperci chętnie odpowiedzą na Państwa pytania, dopomogą w wyborze odpowiedniego palnika, informując jednocześnie o aktualnych rabatach na produkty danych firm,jak na przykład Satronic bądź Siemens.

http://palniki24.pl/satronic
14

Ranking: 2 407

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: http://www.mk-diament.pl/1_18_przecinarki-drogowe-do-betonu-asfaltu.html

Nasza ocena: 6

Przecinarki drogowe są znane i lubiane przez naszych klientów, gdyż są skuteczne i wytrzymałe. Do tej pory nie otrzymaliśmy żadnych skarg związanych z naszymi produktami. Przecinarki drogowe są najczęściej wykorzystywane w firmach wodnokanalizacyjnych. Nasza firma od lat współpracuje z zagranicznymi firmami, takimi jak na przykład IMS czy też GOLZ. Nasz sklep stacjonarny mieści się przy ulicy Powstańców 37 w Krakowie. Nie czekaj i już teraz odwiedź nas w Krakowie lub odwiedź nasz sklep internetowy, w którym wysyłki są wysyłane w jak najkrótszym czasie od chwili złożenia zamówienia.

MK-DIAMENT - przecinarki drogowe
15

Ranking: 2 714

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: www.wa-go.net

Nasza ocena: 6

Profesjonalny serwis wózków widłowych

WaGo od lat zajmuje się działalnością, którą najkrócej można nazwać jako profesjonalny serwis wózków widłowych. Kraków to siedziba firmy, stąd wysyłani są fachowcy, którzy naprawiają, serwisują, doradzają dużym i małym przedsiębiorcom, którzy w swej pracy używają wózków widłowych. WaGo zajmuje się wózkami takich marek jak Komatsu, Mitsubishi, Nissan, Toyota. Serwis wózków widłowych (Kraków) to także sprzedaż nowych i używanych wózków. Także wychodząc naprzeciw klientom, można kupując nowy sprzęt, stary zostawić w rozliczeniu, co zwalnia z kłopotliwego i czasochłonnego szukania nabywcy na własna rękę.

http://www.wa-go.net/serwis.html
16

Ranking: 2 842

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: www.metal-chem.com

Nasza ocena: 6

Węzły betoniarskie o długim okresie eksploatacji

Zakład Urządzeń Metalowych o nazwie METAL-CHEM to synonim najwyższego poziomu zaufania. Jego wzbudzenie w oczach klientów wymagało wieloletniej praktyki i doświadczenia, która posiada marka. Co więcej, podmiot gospodarczy skupia się na maksymalizacji zadowolenia swoich odbiorców. Nieustannie dążenie kadry do podnoszenia własnych umiejętności jest procesem prowadzącym do perfekcji świadczonych usług. Węzły betoniarskie stanowią przykład produktu idealnego, który cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Zarówno wspomniane węzły betoniarskie, urządzenia do produkcji kostki brukowej czy maszyny wspierające recykling to urządzenia niezawodne o długim okresie eksploatacji.

http://www.metal-chem.com/wezly-betoniarskie-metalchem.php
17

Ranking: 1 522

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www:

Nasza ocena: 6

Profesjonalna klimatyzacja Warszawa

W upalne dni niezbędna jest w każdym pomieszczeniu klimatyzacja. Warszawa to ogromne miasto i przebywanie w pomieszczaniach w których nie ma klimatyzacji w okresie późnej wiosny i lata nie należy do przyjemności. Dlatego nasza profesjonalna firma poleca aby w każdym pomieszczeniu biurowym czy urzędzie mieszkaniu zainstalowana została klimatyzacja. Warszawa to miejsce gzie ma siedzibę nasza firma. W naszej ofercie obok klimatyzatorów kasetonowych przenośnych i ściennych znajdują się także oczyszczacze i odwilżacze powietrza oraz kurtyny powietrzne i akcesoria do klimatyzatorów.

Profesjonalna klimatyzacja Warszawa