Pozycja Statystyki WWW Opis Strony WWW Miniaturka
1

Ranking: 7 189

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: http://www.telzas.com.pl/Telzas/pl/Product/ByCategory/systemy_chlodzenia_data_center

Nasza ocena: 14

Jako firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w realizowaniu inwestycji związanych z informatyką, współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami na terenie całego kraju. Instalowana przez nas klimatyzacja serwerowni spełnia wysokie standardy i zapewnia odpowiednie warunki pracy dla serwerów i komputerów zgromadzonych w budynkach centrali telefonicznych czy data center. Nasze realizacje poprzedzone są wnikliwą analizą potrzeb i ściśle dostosowywane do warunków danego przedsiębiorstwa. Klimatyzacja serwerowni jest nieodłącznym elementem każdej inwestycji teleinformatycznej, ponieważ duże nagromadzenie komputerów i serwerów powoduje wzrost temperatury. Odpowiednie chłodzenie urządzeń jest potrzebne do ich niezawodnej pracy. Dlatego nasze systemy klimatyzacyjne oparte są na najnowocześniejszych rozwiązaniach i innowacyjnych technologiach. Stosujemy nowoczesne klimatyzatory oraz systemy monitorujące temperaturę wewnątrz budynków i wszystkie parametry pracy urządzeń.

Systemy chłodzenia urządzeń teleinformatycznych
2

Ranking: 2 759

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: http://www.ertainers.com

Nasza ocena: 14

W dzisiejszej rzeczywistości, gdzie to Internet stał się najważniejszym medium, będąc przedsiębiorcą, nie można sobie pozwolić na jego ignorowanie. Dlatego też tworzenie stron WWW, w czym specjalizuje się agencja interaktywna Artainers, to propozycja jak najbardziej polecana. Własna strona internetowa to szansa na dotarcie do nowych klientów czy kontrahentów, to także możliwość pozytywnego podtrzymywania nawiązanych już relacji biznesowych. Stąd też nie warto zatroszczyć się,a by strona była prawdziwą i pozytywną wizytówką. Tworzenie stron WWW z agencją Ertainers daję tę możliwość i zapewnia nowy dopływ klientów.

Tworzenie stron internetowych - Ertainers
3

Ranking: 1 340

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: www.onemac.pl

Nasza ocena: 14

bezpieczne konto e-mail

ATS S.C. (www.onemac.pl) to renomowana firma, która funkcjonuje na rynku od 2004 roku. ATS S.C. proponuje swoim klientom bezpieczne konto e-mail. Firma oferuje kompleksowe usługi informatyki użytkowej. Stawia na obsługę klienta indywidualnego jak i dużych oraz małych firm. Bezpieczne konto e-mail nie jest niczym ograniczone. Dostępne przez 24 godziny na dobę pozwolą na płynną obsługę firmy. ATS S.C. dąży do pełnego zadowolenia konsumenta z usługi, którą proponuje. Firma jest liderem na rynku w dziedzinie obsługi kont e-mail.

http://www.onemac.pl/?id=7319
4

Ranking: 1 214

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: www.mikro-nisza.pl

Nasza ocena: 14

Kolokacja Kraków z firmą Kei.pl to gwarancja bezpieczeństwa dla Państwa serwerów. Posiadamy własne Centrum Danych, sprawujemy zatem osobistą, całodobową opiekę nad powierzonym nam sprzętem. Do dyspozycji klientów posiadamy powierzchnię, na której zmieści się około trzy tysiące serwerów. Nasze Centrum Danych posiada szereg profesjonalnych zabezpieczeń: dysponujemy własnym systemem zasilania awaryjnego, cały budynek jest monitorowany oraz posiada sieć systemów przeciwpożarowych i alarmowych. Nasza serwerownia podłączona jest do sieci szkieletowej sześciu niezależnych dostawców. Kolokacja Kraków z naszą firmą oznacza powierzenie swojego sprzętu prawdziwym profesjonalistom.

Kolokacja z firmą Kei.pl to gwarancja bezpieczeństwa dla Państwa serwerów
5

Ranking: 1 333

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www:

Nasza ocena: 14

Obraz ze zdjęcia

Alremi (www.artobrazy.pl) to firma, która zajmuje się tworzenie obrazów ze zdjęć. Są niewątpliwym liderem w swojej dziedzinie. Alremi, wyjątkowe zdjęcia zamienia w dzieła sztuki, dzięki czemu powstają piękne obrazy. Tworzone są one w różnych formatach i kształtach. Kwadratowe, prostokątne, dwu, trzy, czteroczęściowe czy też panoramiczne to propozycje firmy. Obraz ze zdjęcia realizowany jest w wysokiej jakości. Obraz ze zdjęcia na pewno zachwyci gości. Nadaje się jako prezent na różne okazję, urodziny, rocznica czy też jako zwykła ozdoba domu lub biura.

Obraz ze zdjęcia
6

Ranking: 999

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: www.mcxtelecom.pl

Nasza ocena: 14

wideokonferencje MCX

Każdy, kto prowadzi własną działalność, wie jak ważne jest inwestowanie w sprzęt i urządzenia, aby firma mogła się rozrastać i funkcjonować na odpowiednim poziomie. Na stronie została umieszczona oferta, skierowana właśnie dla tych przedsiębiorców, pragnących rozwijać swoją firmę. W ofercie znajdują się ciekawe usługi, a między nimi wideokonferencje, czyli możliwość przesyłania najwyższej jakości obrazów na żywo, nawet z bardzo dużej odległości. Usługi telekomunikacyjne, jakimi są wideokonferencje, znacznie ułatwiają kontaktowanie się partnerów biznesowych i klientów w każdej firmie małej i dużej.

http://www.mcxtelecom.pl/wideokonferencje