Pozycja Statystyki WWW Opis Strony WWW Miniaturka
1

Ranking: 70 973

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: http://www.fatix.eu

Nasza ocena: 4

Fatix to najlepsze biuro tłumaczeń z jakim możecie współpracować. Jeżeli macie jakieś bardzo ważne dokumenty do przetłumaczenia na nasz język lub na inny język, to warto skontaktować się z naszymi specjalistami. Wykonujemy tłumaczenia w języku angielskim, portugalskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim, rosyjskim oraz w kilku innych językach. Każdy klient oraz jego potrzeby są dla nas bardzo ważne. Nasze biuro tłumaczeń pracuje praktycznie przez cały czas, przez 24h. Wykonanie odpowiedniego, solidnego tłumaczenia jest dla nas najważniejsze. Nie przestajemy, dopóki nie upewnimy się, że wszystko zostało dobrze przetłumaczone. Na życzenie naszych klientów wykonujemy tłumaczenia pisemne, ustne, a nawet wykonujemy nagrania w studiu z profesjonalnymi lektorami. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak również z wielkimi firmami, które znane są nie tylko w naszym kraju, ale również za granicą.

Najlepsze tłumaczenia dokumentów przez całą dobę
2

Ranking: 60 712

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: http://jsystems.pl/szkolenia-oracle.jsp

Nasza ocena: 4

Chcesz znaleźć takie szkolenia Oracle, które przekażą niezbędną wiedzę, potrzebną do tego, żeby efektywnie radzić sobie na rynku pracy? Na pewno warto jest pamiętać o tym, że nasza firma ma w tym zakresie naprawdę wiele fantastycznych propozycji do zaoferowania, ponieważ sami od bardzo dawna realizujemy takie cele. Nasze szkolenia Oracle mogą się okazać naprawdę interesującym wyborem dla ciebie, gdyż to właśnie dzięki nam jesteś w stanie efektywnie i skutecznie radzić sobie z tą problematyka. Zdecydowanie warto jest więc wykorzystywać takie szkolenia Oracle, gdyż są one przygotowywane w taki sposób, żeby w pełni zadowolić twoje potrzeby. Sprawdź nas koniecznie i przekonaj się, jak wiele fantastycznych propozycji obecnie dzięki nam możesz zdobyć! Z naszą pomocą jesteś w stanie najłatwiej i najskuteczniej kupić wartościowe szkolenia, które w długoterminowej perspektywie okażą się dla ciebie niezwykle interesujące. Z naszą pomocą na pewno bardzo łatwo i szybko kupisz idealne szkolenia dla siebie.

Jak poradzić sobie ze szkoleniami IT
3

Ranking: 48 139

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: www.mikro-nisza.pl

Nasza ocena: 4

Przez wiele lat województwo podkarpackie, a szczególnie stolica tego pięknego regionu miało problem z organizacją spotkań, na które bez problemów można było zaprosić setki osób. Powodem tej sytuacji były poważne braki lokalowe i logistyczne, dostępne pomieszczenia nie nadawały się na sale na konferencje. Jasionka rozwiązała ten problem. Mowa o centrum konferencyjnym i wystawienniczym z prawdziwego zdarzenia, które kilka miesięcy wstecz powstało w pobliżu rzeszowskiego lotniska. To właśnie tam dostępne już są w pełni funkcjonalne, doskonale wyposażone sale na konferencje. Jasionka znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie stolicy województwa podkarpackiego. Cieszy się więc doskonałymi połączeniami komunikacyjnymi, zarówno drogą lądowa, jak i powietrzną. To na pewno dodatkowy atut tego miejsca. Dzięki niemu organizacja wydarzenia wielkiego kalibru staje się jeszcze łatwiejsza. Warto z tej możliwości skorzystać.

W pełni funkcjonalne sale konferencyjne
4

Ranking: 23 798

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: www.mikro-nisza.pl

Nasza ocena: 4

Jesteś pielęgniarką, a może opiekunką? Zdecydowałaś się na wyjazd w celach zarobkowych do Niemiec, ale nie umiesz porozumiewać się w tym języku? Już teraz z łatwością możesz rozwiązać ten problem. W tym więc celu powinnaś zapisać się na specjalistyczny kurs języka niemieckiego, który prowadzi szkoła językowa ZEITMANN. Jednostka ta bowiem od lat czynnie działa na niemieckim rynku pracy. Przede wszystkim jako rekruter, a także zajmuje się pośrednictwem pracy. Obecnie prowadzi również kurs niemieckiego w Krakowie. Lingwiści uczą kursantów przede wszystkim zaś języka branżowego, tak, by bez problemu mogli się komunikować z rodzimymi użytkownikami tego języka w miejscu pracy. Ten kurs niemieckiego w Krakowie ma również inne zalety. Mianowicie odbywa się o różnych porach, a więc także wieczorami oraz w weekendy. Każdy więc zainteresowany udziałem w nim znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Dokładne informacje na jego temat są zawarte na jego stronie internetowej.

Najlepszy kurs niemieckiego już w Krakowie!
5

Ranking: 22 623

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: http://www.szkolenia.ipp.net.pl/

Nasza ocena: 4

Nasze życie, odkąd sięgamy pamięcią, polegało na nauce nowych rzeczy, które moglibyśmy wykorzystywać w praktyce. W szkole uczyliśmy się nowych słów i liter, by móc poprawnie porozumiewać się z innymi osobami, nawet mądrzejszymi od nas, gdyż właśnie w ten sposób mogliśmy dowiedzieć się czegoś innego i nowego. W dorosłym życiu, choć wielu wydaje się, że pozjadali wszystkie rozumy i niczego nie muszą się uczyć, istnieje mnóstwo wiadomości, które możemy przyswoić. Szczególnie gdy pracujemy w zawodzie, który nas interesuje i pragniemy się rozwijać. Wtedy szkolenia biznesowe przydają się, jak znalazł. Niezależnie od branży jaką się zajmujemy, zawsze znajdzie się coś, czego możemy się nauczyć. Od lepszych od nas i bardziej doświadczonych. Szkolenia biznesowe to zazwyczaj przeprowadzone w miłej atmosferze wykłady, podczas których poznajemy jeszcze lepiej technikę naszego zawodu. W ten sposób uczymy się od najlepszych i wyciągamy wnioski z naszych dotychczasowych osiągnięć i uczymy się na własnych błędach.

Dlaczego powinniśmy uczyć się przez całe życie?
6

Ranking: 13 103

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: http://www.radmal.com/t-techniczne.php

Nasza ocena: 4

Firma Radmal oprócz tłumaczeń ustnych, pisemnych i przysięgłych w ponad 40 językach prowadzi skład DTP. Przygotowuje dokumenty aby dobrze wyglądały wizualnie przed każdym urzędem, klientem lub instytucją. Każdy tłumacz tłumaczenie podpisuje opatrując swoją pieczątką, co zwiększa jego wiarygodność. Dodatkowo każde tłumaczenie jest wielokrotnie sprawdzane, co dzisiaj jest już normą w wielu firmach. Radmal prowadzi tłumaczenia techniczne niemiecki , które są wykonywane dokładnie jak wszystkie. Mogą być znakiem firmowym Radmal. Poza tym tłumaczenia techniczne niemiecki to prace dokładne, sumienne i fachowe.

Tłumaczenia na wiele języków, techniczne i przysięgłe
7

Ranking: 10 124

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: www.ziarenko.pl

Nasza ocena: 4

Przedszkole Ziarenko - magiczna kraina zabawy i nauki

Ziarenko to miejsce, gdzie każde dziecko jest radosne, czuje się swobodnie i rozwija we własnym tempie. Szanujemy indywidualność każdego malucha, dlatego chcemy, żeby nasi mali podopieczni odkrywali świat i własne talenty w przyjaznej, bezstresowej atmosferze. Twórcza zabawa, rozwój od najmłodszych lat, kształtowanie charakteru i indywidualności - to cele, jakimi kieruje się nasze przedszkole. Kraków może poszczycić się wieloma placówkami dla najmłodszych, ale nas wyróżnia wyjątkowe, twórcze podejście do kształcenia i wychowania. Dzieci kochają zabawę, a bawiąc się, poznają świat, dlatego swoboda odkrywania i kreatywne zabawy ogólnorozwojowe to stałe elementy programu, na którym bazuje nasze przedszkole. Kraków, trzy dogodne lokalizacje - wybierz idealną dla siebie i już dziś zapisz swoje dziecko do przedszkola Ziarenko. Sprawdź naszą ofertę edukacyjną na stronie: www.ziarenko.pl

przedszkole kraków
8

Ranking: 7 679

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: www.mikro-nisza.pl

Nasza ocena: 4

Collegium Gedanese to niepubliczne akademickie liceum Gdańsk, które oferuje swoim uczniom indywidualny styl nauczania, dopasowany do indywidualnych umiejętności i potrzeb każdego ucznia. Fachowa opieka nauczycieli i wychowawców przez cały czas trwania nauki pozwala na pobudzenie umiejętności i potencjału u uczniów, pomaga im także rozwijać umiejętności społeczne i emocjonalne. Akademickie liceum Gdańsk oferuje ciekawe kierunki nauczania, które zostały stworzone przy współpracy z czołowymi uczelniami gdańskimi. I tak ofertę edukacyjną uzupełniają kierunki: akademicki, architektoniczny, politechniczny, filmowo-aktorski oraz jeździecki.

Collegium Gedanese - nowoczesne liceum
9

Ranking: 911

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: www.mikro-nisza.pl

Nasza ocena: 4

Język angielski i hiszpański, warsztaty artystyczne, aktywizujące zajęcia ruchowe i nauka przez zabawę. Do tego wspaniały ogród, gdzie dzieci mogą odpoczywać i bawić się w bezpiecznych warunkach. Gdzie znajdziesz takie przedszkole? Wawer to dzielnica, w której ulokowała się ta wyjątkowa placówka. Dzięki systemowi kamer, które znajdują się w każdej sali, rodzice mogą towarzyszyć swoim dzieciom, obserwując, jak sobie radzą w nowych sytuacjach. Często są też zapraszani na pikniki, przedstawienia i inne uroczystości, które organizuje przedszkole. Wawer czeka na maluchy z okolic i dalszych części miasta.

Najlepsze przedszkole w Wawrze
10

Ranking: 9 909

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: www.mikro-nisza.pl

Nasza ocena: 4

Brand Pat jest firma, która założyła sobie, że misją tej firmy jst przede wszystkim profesjonalna, a także kompleksowa ochrona interesów państwa z zakresu uzyskiwania, a także dochodzenia praw własności przemysłowej. Szczególnie dotyczy to takich elementów jak znak towarowy czy wzór użytkowy. Firma ta jest zaufanym partnerem, który posiada bardzo duże doświadczenie, oraz wiedzę, która ciągle przez zarząd firmy jak również przez pracowników jest pogłębiana. Możemy tu zgłosić zastrzeżenia jeśli takie posiadamy, na przykład o to, że ktoś wykorzystuje nasz znak towarowy. Zapraszamy, na stronę internetową firmy, gdzie mamy możliwość zapoznania się ze szczegółami oferty.

Znaki towarowe i wzory użytkowe sprawdzi Brand Pat.
11

Ranking: 9 795

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: www.mikro-nisza.pl

Nasza ocena: 4

Ośrodek Terapeutyczno-Szkoleniowy „Do siebie” zapewnia profesjonalne wsparcie osobom, dla których alkohol stanowi problem – leczenie uzależnień obejmuje swoim zakresem zarówno pacjentów uzależnionych od alkoholu, jak również i osoby z ich najbliższego otoczenia (dzieci, rodzice, współmałżonkowie, partnerzy). Prowadzone w ośrodku „Dla siebie” leczenie uzależnień pomaga uzależnionym i ich bliskim skutecznie uporać się z problemem alkoholowym, eliminując ten nałóg z życia i pokazując sposoby na funkcjonowanie w świecie bez alkoholu. Wszyscy zainteresowani mogą liczyć na całkowitą dyskrecję i anonimowość.

Skuteczne i profesjonalne leczenie uzależnień
12

Ranking: 9 745

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: http://interschool.uni.lodz.pl/

Nasza ocena: 4

British International School in Łódź like no other school in the area will allow you to master the English language fluently. All classes are held in our school in this language which makes our students begin to "think" in English. And it facilitates communication. Our teaching staff are specialists academics. Always willing and ready to help and give advice to her students. So you see that we are a recipe for your success. Ponnadto our school is well-equipped and safe. There is no better from the British International School in Lodz. Check! Visit our website www.interschool.uni.lodz.pl/

There is no better from the British International School in Lodz
13

Ranking: 8 361

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: www.mikro-nisza.pl

Nasza ocena: 4

Musical Babies to innowacyjny system nauczania języka angielskiego przeznaczony dla najmłodszych maluszków. Program Musical Babies przeznaczony jest dla dzieci od szóstego miesiąca życia, a jego kontynuacją jest Musical English, skierowany dla dzieciaczków od trzech lat wzwyż. Angielski dla dzieci może być trudny do nauki, ponieważ tak małe dzieci szybko się nudzą. Język angielski dla dzieci uczony naszą metodą, czyli za pomocą muzyki, piosenek i wierszyków jest bardzo efektywny. Nasze pociechy uczą się poprzez zabawę, szybko zapamiętują materiał a jednocześnie wzbogacają swój zasób słownictwa oraz szlifują poprawną wymowę.

Język angielski od najmłodszych lat dziecięcych
14

Ranking: 3 632

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: www.mikro-nisza.pl

Nasza ocena: 4

Nasza firma Tell Me More oferuje nauki językowe. Każdy jest w stanie nauczyć się obcego języka wystarczy zaangażowanie i sumienność. Nasza firma oferuje kursy e-learning w szkole wyższej i średniej. Oferujemy możlwiości nauki jeżyka branżowego, dzięki czemu uczniowie którzy korzystają z naszych usług będą mieli znacznie większe szanse jeśli zamarzy im się praca za granicą. E-learning w szkole jest coraz bardziej popularny - nawet najbardziej renomowane uczelnie korzystają z naszych programów. Zadbaj o swoją przyszłość i postaw na rozwój, spraw sobie łatwiejszy start.

E-learning w każdej szkole i placówce edukacyjnej
15

Ranking: 3 184

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: http://www.mojebambino.pl/przedszkole/katalog

Nasza ocena: 4

Zabawki edukacyjne, będące jednym z punktów niezwykle szerokiej oferty firmy Moje Bambino, która kontynuuje świetne tradycje słynnej firmy St. Majewski to doskonały dodatek do szkolnych artykułów dla dzieci. Zaprojektowane z myślą, by zarówno bawiły, jak i uczyły, zabawki edukacyjne to gwarancje nie tylko świetnej zabawy, ale także rozwoju intelektualnego, który zapewnią wszystkim dzieciom, które będą się nimi bawić. W ofercie firmy Moje Bambino znaleźć tez można miedzy innymi meble dla dzieci, które rozpoczynają naukę (takie jak biurka czy szafki).

Moje bambino to świetne zabawki edukacyjne
16

Ranking: 3 858

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: http://sklep.insgraf.pl

Nasza ocena: 4

Insgraf posiada swój sklep internetowy, mianowicie Sklep.insgraf.pl. Tutaj właśnie zamieszczona jest oferta tej firmy i spokojnie można się z nią zapoznać. Jeżeli wyposażenie szkół jest potrzebne to warto zacząć od tej strony. Tutaj można kupić ławki szkolne, drabinki gimnastyczne, czy też krzesło i wiele innych również niezbędnych przedmiotów. Tutaj na stronie Sklep.insgraf.pl można znaleźć wyposażenie dla szkół podstawowych, dla gimnazjum a także liceum. Wszystko w jednym miejscu. Tutaj można kupić ławki szkolne i krzesła odpowiednie do wieku i wzrostu. Jedyne takie miejsce.

Ławki szkolne, dobra cena i jakość w ofercie Insgraf.
17

Ranking: 4 520

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: www.mikro-nisza.pl

Nasza ocena: 4

Język chiński staje coraz bardziej potrzebny w kontaktach międzynarodowych, zwłaszcza w gospodarce. Nihao to profesjonalna szkoła języka chińskiego, która oferuje naukę mowy Państwa Środka na najwyższym poziomie. Szkoła języka chińskiego Nihao ma swoje filie w największych miastach w Polsce (Warszawa, Poznań, Katowice, Łódź, Wrocław i Kraków) i wielu zadowolonych uczniów. Co ważne, nauczycielami w palcówkach Nihao są rodowici Chińczycy, mówiący biegle po Polsku i prowadzący lekcje w naszym języku. Tym bardziej warto skorzystać z oferty szkoły.

Szkoła języka chińskiego Nihao zaprasza
18

Ranking: 4 306

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: http://euroalphabet.pl/szkola-jezykowa/oferta-kursy/52-niemiecki

Nasza ocena: 4

Na stronie internetowej www.euroalphabet.pl znajdą Państwo informacje zarówno na temat szkoły językowej oraz na temat naszego biura tłumaczeń, w którym tłumaczymy dla Państwa dokumenty. Z nami nauka każdego języka będzie łatwa nawet nauka niemieckiego. Lublin serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do rozpoczęcia współpracy z naszą szkołą językową, w której można uczyć się bez jakichkolwiek wyrzeczeń. Dla nas ważna jest nauka niemieckiego. Lublin to miejsce, w którym wiele osób polepszyło swoją wiedzę na temat języków obcych dzięki naszej szkole językowej.

nauka niemieckiego lublin
19

Ranking: 4 218

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www:

Nasza ocena: 4

Studia w Warszawie - Akademia Vistula

Studia w Warszawie to dla wielu jedno z najważniejszych edukacyjnych marzeń. Doskonałym miejscem na studia w Warszawie jest Akademia Finansów i Biznesu Vistula. Oferuje ona wiele różnych kierunków - między innymi ekonomię, informatykę, finanse i rachunkowość, filologie angielską, hiszpańską, chińską i turecką, stosunki międzynarodowe, dziennikarstwo i komunikację społeczną czy administrację. Akademia nie tylko zapewnia wysoki poziom nauczania, ale także przygotuje każdego studenta do życia zawodowego - służą temu także programy stażowe, które powstały we współpracy z dużymi firmami.

www.mikro-nisza.pl
20

Ranking: 3 921

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: www.mikro-nisza.pl

Nasza ocena: 4

Progres to naprawdę dobra szkoła policealna. Gdańsk to jedna z tych miejscowości, gdzie można skorzystać z oferty tej szkoły. Tutaj można podjąć taki kierunek nauki, który będzie budził nasze zainteresowanie i jednocześnie pozwoli na zdobycie zawodu, a także pracy. To otwarta szkoła policealna. Gdańsk, gdzie również mieści się szkoła Progres jest dobrym przykładem, że jej oferta dopasowuje się do sytuacji na rynku, to trzeba przyznać elastyczna szkoła. Warto odwiedzić jej stronę internetową, gdzie można się zapoznać z całą ofertą, z opisami kierunków, czy opiniami uczniów.

Szkoła policealna Gdańsk. Oferta szkoły Progres.
21

Ranking: 3 639

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: www.mikro-nisza.pl

Nasza ocena: 4

Firma Seka organizuje szkolenia i warsztaty z różnych dziedzin i na różnym poziomie. Dużym zainteresowaniem cieszy się między innymi szkolenie excel. Jest ono organizowane zarówno na podstawowym, średniozaawansowanym, jak i wysokozaawansowanym. Warto również dodać, że szkolenie excel jest organizowane dla pracowników działów kadrowo-płacowych. Celem tego szkolenia, skierowanego do konkretnej grupy zawodowej jest przede wszystkim zapoznanie tejże kadry z takimi funkcjami programu excel, które pozwolą na poznanie i następnie wdrożenie w swojej pracy odpowiednich jego narzędzi. Uczestnicy szkolenia nabywają zatem praktyczne umiejętności.

szkolenie excel na różnym poziomie
22

Ranking: 3 444

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: www.twojrobot.pl

Nasza ocena: 4

Warsztaty dla dzieci - Warszawa oraz inne miasta

Twój Robot zaprasza na warsztaty dla dzieci Warszawa. W czasie zajęć uczestnicy poznają podstawowe zagadnienia z informatyki, techniki i elektroniki, a także budowania robotów. Warsztaty dla dzieci Warszawa pomogą rozwinąć naukowe zainteresowania najmłodszych, przekażą nowe informacje w atrakcyjnej formie, łącząc naukę z zabawą. Twój Robot to zajęcia prowadzone przez zespół przygotowany do pracy z dziećmi. Organizatorzy warsztatów zapewnią wszystkie potrzebne materiały. Dzieci będą pracowały m.in. z zestawami RoboKids oraz Lego Mindstorms NXT opracowanych na Massachusetts Institute of Technology.

http://www.twojrobot.pl/warsztaty-zajecia
23

Ranking: 4 088

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www:

Nasza ocena: 4

Profesjonalne szkolenia dla dyrektorów szkół od wydawnictwa Oficyna MM

OficynaMM to wydawnictwo prawnicze, prosperujące już na rynku od wielu lat. W ich ofercie możemy znaleźć między innymi szereg usług i produktów mających na celu polepszenie prosperowania szkół. W rozbudowanej ofercie szczególnie przyciągają uwagę szkolenia dla dyrektorów szkół. Na tychże szkoleniach, poruszanych jest wiele tematów związanych z posadą dyrektora, odpowiednim planowaniem działania placówki, a także ukazywane są nowoczesne programy ułatwiające prowadzenie szkoły. Szkolenia dla dyrektorów szkół to także zbiór cennych i praktycznych porad, które z powodzeniem można wykorzystywać w każdej placówce.

www.mikro-nisza.pl